Smart Date Calendar Kit (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Page
lt: Puslapis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Field types
lt: Laukelių tipai
