Smart Date Calendar Kit (1.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
