Smart Date Calendar Kit (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Calendar
ar: التقويم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
