Smart Date Calendar Kit (1.0.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Calendar
da: Kalender

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Field types
da: Felttyper

en: Asc
da: Stigende
