Smart Date Calendar Kit (1.0.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
