Smart Date Calendar Kit (1.0.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
