Smart Date Calendar Kit (1.0.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Calendar
it: Calendario

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Master
it: Principale
