Smart Date Calendar Kit (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Page
ca: Pàgina

en: Calendar
ca: Calendari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Master
ca: Mestre
