Smart Date Calendar Kit (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Page
cy: Tudalen

en: Calendar
cy: Calendr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
