Smart Date Calendar Kit (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
