Smart Date Calendar Kit (2.1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Calendar
hu: Naptár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Add an Event
hu: Esemény hozzáadása
