Smart Date Calendar Kit (2.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
