Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Field types
az: Sahə növləri
