Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
