Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add an Event
nl: Evenement toevoegen
