Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Page
fi: Sivu

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Master
fi: Isäntä
