Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
