Smart Date Calendar Kit (2.2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Calendar
ru: Календарь

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Field types
ru: Типы полей

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
