Smart Date Starter Kit (2.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Teaser
az: Tizer

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Field types
az: Sahə növləri
