Smart Date Starter Kit (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Block
lt: Blokas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Field types
lt: Laukelių tipai
