Smart Date Starter Kit (2.0.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Teaser
uk: Анонс

en: Event
uk: Подія

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: When
uk: Коли

en: Offset
uk: Зміщення

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Field types
uk: Типи полів

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Past Events
uk: Минулі події
