Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Block
cy: Bloc

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
