Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Teaser
es: Resumen

en: Event
es: Evento

en: Block
es: Bloque

en: Events
es: Eventos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: When
es: Cuándo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Upcoming Events
es: Próximos eventos

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Upcoming
es: Próximos

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Master
es: Máster
