Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Asc
eu: Goraka
