Smart Date Starter Kit (2.1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Event
id: Acara

en: Block
id: Blok

en: Events
id: Acara

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Asc
id: Urutan turun
