Smart Date Starter Kit (2.1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: more
bs: još

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Event
bs: Događaj

en: Block
bs: Blok

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
