Smart Date Starter Kit (2.1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Teaser
it: Anteprima

en: Event
it: Evento

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Master
it: Principale
