Smart Date Starter Kit (2.1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Upcoming
lv: Gaidāmie
