Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Body
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
