Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Teaser
tr: Özet

en: Event
tr: Olay

en: Block
tr: Blok

en: Desc
tr: Azalan

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
