Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Teaser
ar: موجز

en: Event
ar: الحدث

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Events
ar: الفعاليات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
