Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Event
da: Begivenhed

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: Events
da: Begivenheder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: When
da: Hvornår

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Upcoming
da: Kommende

en: Field types
da: Felttyper

en: Asc
da: Stigende
