Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Event
el: Συμβάν

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Asc
el: Αύξ
