Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Event
ja: イベント

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Events
ja: イベント

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
