Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Event
nn: Hending

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
