Smart Date Starter Kit (2.2.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
