Smart Date Starter Kit (2.3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: more
ka: მეტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
