Smart Date Starter Kit (2.3.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Block
km: ប្លុក
