Smart Date Starter Kit (2.3.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: more
sk: viac

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Field types
sk: Typy polí

en: Asc
sk: Vzostupne
