Smart Date Starter Kit (2.3.0) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Body
gd: Bodhaig

en: more
gd: barrachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Teaser
gd: Caob tàlaidh

en: Block
gd: Bloca

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
