Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Field types
be: Тыпы палёў
