Smart Date Starter Kit (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: more
sv: mer

en: Reset
sv: Återställ

en: Teaser
sv: Ingress

en: Event
sv: Händelse

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: When
sv: När

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Upcoming
sv: Kommande

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
