Smart Date Starter Kit (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Block
fi: Lohko

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: When
fi: Milloin

en: Upcoming Events
fi: Tulevat tapahtumat

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Master
fi: Isäntä
