Smart Date Starter Kit (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Teaser
gl: Resumo

en: Event
gl: Evento

en: Block
gl: Bloque

en: Events
gl: Eventos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
