Smart Date Starter Kit (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
