Smart Date Starter Kit (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
