Smart Date Starter Kit (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
