Smart Date Starter Kit (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: more
ur: مزید

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
