Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Related terms
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
