Smart Glossary (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Related
lt: Susiję
